BUDYNEK I OKOLICA
POKOJE

Dla Was dbamy o pełną harmonię pomiędzy rehabilitacją a wypoczynkiem.

Staramy się stworzyć atmosferę sprzyjającą procesowi regeneracji i odpoczynku,
z której możecie skorzystać w naszym ośrodku.
Po intensywnych zabiegach zapraszamy na relaks w kameralnie urządzonych pokojach.

POKÓJ STANDARD

DOSKONAŁY DLA JEDNEJ LUB DWÓCH OSÓB
Pragniemy aby wnętrza przygotowanych dla Państwa pokoi były dopełnieniem procesu relaksu i odpoczynku, z którego możecie skorzystać w naszym ośrodku.

Sprawdź ceny

Pokój standard posiada jedną sypialnię i indywidualną łazienkę z kabiną prysznicową. Wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka, lub łóżka połączone (łóżko małżeńskie), przez co może być zajmowany zarówno przez jedną, jak i dwie osoby. Bezpośrednio z pokoju można wyjść na balkon. Na wyposażenie pokoju składają się: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

APARTAMENT 2 POKOJOWY

IDEALNY DLA PARY!
Jeżeli chcecie państwo spędzić czas we dwoje, ten typ apartamentu będzie najlepszym rozwiązaniem. Komfortowe łóżka zapewnią odpoczynek a przytulny salon pozwoli zrelaksować się przy książce, kawie lub lampce dobrego wina.

Sprawdź ceny

Apartament 2 pokojowy wyposażony jest w przytulnie urządzoną sypialnię z małżeńskim łóżkiem, łazienkę z kabiną prysznicową i mały, zaciszny salonik do przyjmowania gości.

Na wyposażenie pokoju składają się: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

APARTAMENT 3 POKOJOWY

ZNAKOMITY DLA RODZINY LUB GRUPY PRZYJACIÓŁ!
Dla rodzin z dziećmi lub dwóch par przyjaciół przygotowaliśmy obszerne apartamenty trzypokojowe, łączące funkcjonalność z potrzebą zapewniania każdemu relaksu i wypoczynku. Dzięki przemyślanemu rozłożeniu pomieszczeń będziecie Państwo mogli wypoczywać razem, a osobne sypialnie zapewnią intymność i komfort pobytu.

Sprawdź ceny

Apartament trzypokojowy posiada dwie sypialnie, jedną z łóżkiem małżeńskim, drugą z dwoma oddzielnymi łóżkami. Ponadto wyposażony jest w niewielki, zaciszny salonik i łazienkę z kabiną prysznicową.

Na wyposażenie pokoju składają się: komplety ręczników, prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor z telewizją satelitarną, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

REHABILITACJA
RECEPCJA, KAWIARNIA I RESTAURACJA